Leandro Piantelli

PRINCIPAL
Leandro Piantelli

PRINCIPAL

No Argentina tōku papa kainga
Ko Aconcagua te māunga
Ko River Plate te awa
Inainei e noho ana ahau ki Aotearoa Ki Browns Bay
Ko Rangitoto te māunga
Ko Hauraki Gulf te awa
Ko Susana tōku whaea, Enrique tōku matua
Ko Ara tōku hoa rangatira,
Ko Joaquina me Camila aku tamariki
Ko tumuaki o Wanitana Kura ahau (Swanson School)
Ko Piantelli tōku hapu
Ko Leandro tōku ingoa

Chris Hood

DEPUTY PRINCIPAL
Chris Hood

DEPUTY PRINCIPAL

Andrew Neighbour

DEPUTY PRINCIPAL
Andrew Neighbour

DEPUTY PRINCIPAL

Julia Puka

DEPUTY PRINCIPAL / SENCO
Julia Puka

DEPUTY PRINCIPAL / SENCO

Larreen Paton

ADMINISTRATION MANAGER
Larreen Paton

ADMINISTRATION MANAGER

Marilyn Henneker

ADMINISTRATION ASSISTANT
Marilyn Henneker

ADMINISTRATION ASSISTANT

Melissa Garrett

RECEPTIONIST
Melissa Garrett

RECEPTIONIST

Toni Horo

ICT MANAGER
Toni Horo

ICT MANAGER

Pohutukawa (Y0-2)

Viv Adam

Room B2
Viv Adam

Room B2

Whanau Leader

Janet Gifford-Bryan

Room A2
Janet Gifford-Bryan

Room A2

Amanda Wilkins

Room B1
Amanda Wilkins

Room B1

Spencer Woolrich

Room A1
Spencer Woolrich

Room A1

Rita Sharma

Room A4
Rita Sharma

Room A4

Eileen Patterson

Room A5
Eileen Patterson

Room A5

Nikau (Y3-4)

Lisa Lilley

Room D3
Lisa Lilley

Room D3

Whanau Leader

Rebekah Long

Room D2
Rebekah Long

Room D2

Desiree Pillay

Room D4
Desiree Pillay

Room D4

Joan Sinclair

Room D1
Joan Sinclair

Room D1

Alia Puru

Room A3
Alia Puru

Room A3

Koromiko (Y5-6)

Julie Wray

Room D8
Julie Wray

Room D8

Whanau Leader

Jane Francois

Room D5
Jane Francois

Room D5

Fiona Austin

Room D7
Fiona Austin

Room D7

Jess Todd

Room C1
Jess Todd

Room C1

Jenna Adam

Room D6
Jenna Adam

Room D6

Rosie Dray

Room C1
Rosie Dray

Room C1

Totara (Y7-8)

Bex Ellis

Room E2
Bex Ellis

Room E2

Whanau Leader

Pam Palemene

Room E3
Pam Palemene

Room E3

Cara Framhein

Room E1
Cara Framhein

Room E1

Morgan Mann

Room C3
Morgan Mann

Room C3

Neil Morrow

Room C2
Neil Morrow

Room C2

Other Teaching Staff

Allison Trew

Release Teacher
Allison Trew

Release Teacher

Victoria Theobald

Release Teacher
Victoria Theobald

Release Teacher

Mike Carswell

Outdoor Classroom
Mike Carswell

Outdoor Classroom

Support Staff

Lisa Griffin

Social Worker SWIS
Lisa Griffin

Social Worker SWIS

Lorraine Smith

Property Manager
Lorraine Smith

Property Manager

Carole Wilcox

Learning Assistant
Carole Wilcox

Learning Assistant

Julie Oxenham

Learning Assistant
Julie Oxenham

Learning Assistant

Dianne Close

Learning Assistant
Dianne Close

Learning Assistant

Debbie Rooke

Learning Assistant
Debbie Rooke

Learning Assistant

Sadia Shahdin

Learning Assistant
Sadia Shahdin

Learning Assistant

Nikki Adam

Learning Assistant
Nikki Adam

Learning Assistant

Kerri Beuth

Learning Assistant
Kerri Beuth

Learning Assistant

Hotu Nepia

Learning Assistant
Hotu Nepia

Learning Assistant

Rob Gaitau

Learning Support
Rob Gaitau

Learning Support